رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: حفظ ارزش‌های انقلاب و انتقال آن به نسل‌های بعد که مورد تاکید مقام معظم رهبری نیز هست، از وظایف اصلی همه ماست.
کد خبر: ۱۰۶۹۷۴۹
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۵ 28 September 2022

علی دهقانی که در پنجمین روز از هفته دفاع مقدس به همراه اعضای شورای معاونین دادگستری و شورای قضایی استان در پایگاه منتظران شهادت قرارگاه جنوب غرب کربلای کشور حضور داشت، گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همه عرصه‌های خدمت حضور دارد و به‌عنوان بازوی پرتوان ولایت و امامت در دوران‌های مختلف، چشم فتنه را کور کرده و خار چشم امریکا و اسرائیل و دشمنان اسلام است.

به گزارش ایسنا به نقل از دادگستری خوزستان، وی افزود: هرجا سخن از خدمت بی‌منت باشد از سیل، زلزله، مهار کرونا، حضور در حط مقدم جبهه و مقابله با دشمنان اسلام و اغتشاشگران تا خدمت به محرومان و سایر عرصه‌های امید آفرین، نام سپاه پاسداران انقلاب اشلمی مانند دری درخشان نورانیت خود را به جهانیان نشان می‌دهد.

وی گفت: حضور اعضای شورای قضایی استان در این قرارگاه و هفته دفاع مقدس، یه‌منظور تجلیل از رشادت‌ها و تلاش‌های مخلصانه سرداران، فرماندهان و کارکنان خدوم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که هم در دوران دفاع مقدس درخشیدند و هم در همه موضوعات جامعه حضور موثر دارند.

در ادامه فرمانده قرارگاه جنوب غرب کربلای کشور نیز با قدردانی از حضور رئیس کل دادگستری خوزستان و اعضای شورای قضایی، این دیدار را نشانه قدرشناسی از زحمات سربازان مقام معظم رهبری دانستند.

سردار سرتیپ خادم سید الشهدا گفت: ما نیز قدردان زحمات قضات و کارکنان دادگستری استان خوزستان هستیم که با تمام وجود در مسیر اجرای عدالت گام برمی‌دارند و در صحنه‌های خطر همواره در کنار نیروهای نظامی و انتظامی هستند.

وی افزود: ماموریت‌های زیادی به عهده این قرارگاه است که با لطف الهی و هدایت فرمانده معظم کل قوا در این ماموریت‌ها، سرافزار و پیروز انجام وظیفه کرده‌ایم و خدا را شاکریم که در خط مقدم دفاع مقدس اسلام و انقلاب تحت فرامین مقام معظم رهبری افتخار خدمت داریم.

سردار خادم سیدالشهدا، ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، گفت: دستگاه قضایی نیز همچون نیروهای مسلح در خط مقدم خدمت صادقانه به مردم قرار دارد و هیچ تدبیری بالاتر از خدمت بی‌منت به مردم نیست.

در پایان این دیدار، لوح تقدیر از سوی رئیس کل دادگستری استان خوزستان به سردار خادم‌الشهدا به پاس زحمات مخلصانه ایشان اعطاء شد.

برچسب ها: دادگستری ، دفاع مقدس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار