فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: ۸۸ قبضه سلاح در اجرای طرح جمع‌آوری سلاح و مهمات غیرمجاز در خوزستان کشف و جمع آوری شد.
کد خبر: ۱۰۶۹۱۵۸
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۱ 24 September 2022

به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سردار سید محمد صالحی در تشریح این خبر با تاکید بر برخورد قاطعانه پلیس با دارندگان سلاح‌های غیرمجاز، بیان کرد: طرح جمع آوری سلاح و مهمات غیرمجاز توسط پلیس اطلاعات و امنیت عمومی در راستای ارتقای امنیت عمومی به مدت چهار روز به مرحله اجرا در آمد.

وی افزود: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی در این طرح با همکاری سایر یگان‌های انتظامی در سراسر خوزستان با تسلط اطلاعاتی و اقدامات خاص پلیسی ۶۹ نفر از دارندگان سلاح غیرمجاز را شناسایی و با هماهنگی مراجع قضایی در چند عملیات مقتدرانه و منسجم دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان ادامه داد: در راستای اجرای این طرح ۸۸ قبضه سلاح غیر مجاز، شامل ۳۲ قبضه سلاح جنگی ( ۱۰ قبضه کلانشینکف ، ۲۲ قبضه کلت) به همراه ۵۶ قبضه سلاح شکاری غیرمجاز و همچنین سه هزار و ۴۵۰ عدد فشنگ مربوطه کشف و ضبط شد.

سردار صالحی با بیان اینکه متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند، افزود: پلیس با مجاهدت و تلاش شبانه روزی با مخلان نظم و امنیت و دارندگان سلاح غیرمجاز قاطعانه برخورد می‌کند.

برچسب ها: سلاح گرم ، خوزستان ، اهواز
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار