مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان در پیامی ۲۶ مرداد ماه،سالروز ورود آزادگان به کشور را تبریک گفت.متن پیام به شرح ذیل می باشد:
کد خبر: ۱۰۶۲۱۹۹
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۲ 17 August 2022

بسم الله الرحمن الرحیم

۲۶ مردادماه ۱۳۶۹، روزی به یاد ماندنی و واقعه­ ی فراموش ناشدنی برای ملت بزرگ ایران است. در این روز آزادگان دلیر و مقاوم، نستوه و استوار به آغوش میهن اسلامی بازگشتند، با همان صلابتی که پای در جهاد گذاشته بودند. آنان کـه در سال های‌ درد و فراق، دور از دیار بـه سرمی­بردند، کوله باری از خاطرات تلخ و شیرین بـه همراه داشتند کـه هرکدام از آن­ها، درس بزرگی از استقامت و آزادگی اسـت.

سالروز ورود آزادگان دفاع مقدس به میهن اسلامی، یادآور رسالت و مسئولیت های خطیر ملت ایران در قبال حماسه مقاومت، ایثار و ایستادگی می باشد. این روز روایت فرزندان آزاده ملت ایران است که می تواند سرلوحه همگان قرار گیرد. آنان که در جنگ تحمیلی متحمل شکنجه و اذیت و آزارهای فراوان گردیده، لیکن برابر دشمن لحظه و ذره­ای از خود سستی و ضعف نشان نداده، و یک گام از مسیر خویش بازنگشتند. آزادگان نماد مقاومت و ایثارگری ملت ایران و همچنان سفیران استقامت و ایستادگی در برابر جبهه دشمن می باشند.

اینجانب این روز فرخنده را به تمامی آزادگان سرافراز میهن اسلامی، به ویژه خانواده بزرگ صنعت آب و برق خوزستان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار