جلسه هم‌اندیشی شهردار اهواز با فعالان محیط‌زیست در محل سالن جلسات شهرداری اهواز برگزار شد.
کد خبر: ۱۰۵۳۰۴۸
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۲ 27 June 2022

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری اهواز به‌منظور آشنایی و استفاده از ظرفیت سمن‌های مردمی در توسعه و تسهیل امور شهری در بخش محیط‌زیست نشست هم‌اندیشی شهردار اهواز با حضور فعالان محیط‌زیست اهواز برگزار شد.

در این نشست نمایندگان سمن‌ها با ارائه نظرات و دیدگاه‌های خود به بحث و تبادل نظر با شهردار در حوزه‌های زیست‌محیطی شهر پرداختند .

شهردار اهواز در این رابطه عنوان کرد: براساس قراری که با دوستداران محیط‌زیست اهواز داشتیم طی جلسه‌ای در خدمت خواهران و برادران دغدغه‌مند محیط‌زیست شهر بودیم و این عزیزان پیشنهاداتی داشتند که عموماً منطقی، کارشناسی و با تجارب ارزنده‌ای بود که می تواند به تحقق اهداف شهرداری در خصوص ساماندهی پسماندهای شهری ساختمانی، نخاله‌های ساختمانی، پسماند خشک و تر منازل مسکونی و واحدهای تجاری، پسماند الکترونیکی، پسماند خطرناک و کلاً در حوزه نظافت و زیبایی کمک شایانی نماید.

وی افزود: در این جلسه که سه ساعت و نیم بطول انجامید، نظرات عزیزان را شنیدیم و ماحصل این جلسه مشارکت جدی این دوستداران محیط زیست در بخشی از شهر و طی یک زمان‌بندی مشخص در دو سه مورد معین بودکه برای مثال ابتدا آموزش شهروندی را با یک زمان معین اعلام و در یک منطقه یا دو منطقه برخوردار و غیر برخوردار هم‌زمان و هر منطقه‌ای یک محل را انتخاب و اجرا کنیم.

امینی ادامه داد: عزیزان پیشنهاد داشتند که ما برای پاکیزگی هرچه بیشتر شهر اهواز برنامه چهارساله‌ای را پیش‌بینی کنیم و شعارمان را هم اهواز پایتخت پاکیزگی ایران، اعلام کنیم.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد: با همت و اراده و مردم اهواز و با حمایت شهروندان عزیز اهوازی این طرح به سرانجام برسد زیرا قطعا محیط‌زیست عاری از آلودگی باعث نشاط و شادابی و صفای بیشتری در شهر برای زندگی خواهد بود و ما شهر اهواز را شهری زیبا، پاکیزه و بانشاط و شهر همدلی برای همه مردم می‌خواهیم.

برچسب ها: شهرداری اهواز
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار