کد خبر: ۱۰۵۱۱۲۹
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۳ 17 June 2022

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند گفت: سازمان منطقه آزاد اروند در راستای کمک به بهبود کسب و کار اصنافی که تحت تأثیر حادثه پیش آمده برای ساختمان متروپل دچار تعطیلی، کسادی، رکود، ضرر و زیان شده اند از کلیه اساتید، دانشجویان، نخبگان و صاحب نظران دارای طرح و ایده دعوت می آورد تا نسبت به ارسال پیشنهادات خود به این سازمان، اقدام نمایند.

به گزارش خبرنگار تابناک از منطقه آزاد اروند؛علی خانی ضمن اعلام این خبر، گفت: با توجه به اینکه ساختمان متروپل در خیابان امیرکبیر آبادان مستقر بوده و این محل یکی از اماکن مرکزی استقرار کسبه و اصناف مختلف است؛ در حال حاضر همگی کسب و کارهای مستقر در این منطقه تحت تأثیر حادثه دردناک ریزش ساختمان مذکور قرار گرفته و هرکدام به نوعی دچار ضرر و زیان شده و با مشکلات عدیده مواجه هستند.
خانی اظهار داشت: بر همین اساس عملیات آواربرداری، ایمن‌سازی و بهسازی محل حادثه چند ماه به‌طول خواهد انجامید و در این مدت محدوده نسبتاً وسیعی از خیابان امیرکبیر مسدود و محدود خواهد بود و این امر لزوم مساعدت و همیاری با کسبه و اصناف فوق‌الذکر را بیش از پیش می نماید.

عضو هیات مدیره و معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند با بیان اینکه در راستای مسئولیت‌های اجتماعی می‌‎بایست اقدامات لازم توسط این سازمان انجام شود؛ محورهای فراخوان در نظر گرفته شده را به‌شرح ذیل اعلام کرد:

1- راهکارهای پیشنهادی جهت جبران ضرر و زیان کسب و کارهایی که در اثر حادثه متروپل به کلی از بین رفته یا اجباراً تعطیل شده اند.

2- راهکارهای پیشنهادی جهت احصا و تشخیص کسب و کارهایی که به‌طور غیر مستقیم از حادثه متروپل تأثیر پذیرفته و با مشکل مواجه شده‌اند‌ و چگونگی کمک به آنها.

گفتنی است شرکت کنندگان می توانند طرح‌ها و ایده های خود را با ذکر مشخصات و سوابق تا پایان وقت اداری شنبه مورخ 7/4/1401 از طریق پورتال دبیرخانه به نشانیhttps://arvandfreezone.com/fa/metropol/ ارسال نمایند.

پس از بررسی طرح‌ها و ایده‌های ارسالی ضمن استفاده و به‌کارگیری هر طرح و ایده کاربردی به بهترین پیشنهادات هدایای نفیسی تعلق خواهد گرفت.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار