مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت : برق ۱۳ مشترک اداری از شهرهای مختلف خوزستان به دلیل رعایت نکردن الگوی مصرف با استناد به مصوبه هیات وزیران قطع شد.
کد خبر: ۱۰۵۰۲۲۷
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۹ 13 June 2022

علی خدری دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : مشترکان پرمصرف ثبت شده از شهرهای رامهرمز، دزفول، شوشتر، بندر امام ، ایذه، ماهشهر و مسجدسلیمان بوده که مصرفشان بیش از ۲ برابر الگو بود. 

وی با اشاره به دستورالعمل ابلاغی هیات وزیران گفت: کاهش ساعات اداری در خوزستان، به منظور کاهش ۳۰ درصدی مصرف برق نسبت به سال گذشته و ۶۰ درصدی پس از ساعات کاری اداری انجام شد، اما علیرغم روند افزایش دما در سطح خوزستان و لزوم رعایت الگو، این مشترکان به اقدام و تاکید دولت و اخطارهای شرکت توزیع نیروی برق بی توجه بودند.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان با بیان اینکه مصرف لحظه ای تمام مشترکان اداری، خانگی، کشاورزی و صنعتی قابل رصد است، تصریح کرد: مشترکان اداری که بیش از ۲ برابر الگو مصرف داشته و به اخطارها و پیامها مبنی بر مدیریت مصرف، بی توجه باشند برق آن ها قطع می شود.

به گزارش ایرنا روز گذشته برق ۱۰ مشترک اداری و شرکت در اهواز که الگوی مصرف را رعایت نکرده بودند از سوی ماموران شرکت توزیع برق اهواز قطع شد.

شرکت توزیع نیروی برق خوزستان دارای یک میلیون و ۱۱۲ هزار و ۴۴۰ مشترک است که از این تعداد ۳۳ درصد مشترکان روستایی هستند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار