فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: ۲ سارق مسلح در شهر اهواز توسط عوامل انتظامی شناسایی و دستگیر شدند.
کد خبر: ۱۰۴۵۵۵۶
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۲ 18 May 2022

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار سید محمد صالحی با اعلام این خبر بیان کرد: به دنبال وقوع یک فقره سرقت خشن توسط سارقان مسلح از خانمی در یکی از مناطق اهواز، با توجه به اینکه انتشار این کلیپ در فضای مجازی باعث جریحه‌دار شدن احساسات و عواطف مردم خوزستان شده بود، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه مقادیری طلا و زیور آلات از مال باخته سرقت شده است، گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی با به کارگیری روش‌های نوین کشف جرم و انجام اقدامات اطلاعاتی کمتر از ۷۲ ساعت ۲ نفر از سارقان را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی پس از ۲ ساعت درگیری مسلحانه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان با اشاره به اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک قبضه سلاح و یک دستگاه خودروی سرقتی کشف شد، افزود: متهمان در تحقیقات پلیس به چندین فقره سرقت در نقاط مختلف شهرستان اهواز به ویژه سرقت از خانمی که فیلم آن در فضای مجازی منتشر شده اعتراف کردند.

سردار صالحی ادامه داد: با تداوم این روند و برخورد قاطع دستگاه قضایی با سارقان به‌ ویژه سارقان خشن شاهد امنیت پایدار در سطح استان خوزستان باشیم.

برچسب ها: سرقت
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار