کد خبر: ۱۰۲۴۱۹۱
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۲ 23 January 2022

نماینده ولی فقیه در خوزستان با بیان اینکه ترویج نماز رکن برنامه‌های انسان‌سازی در جامعه است، گفت: ترویج سبک زندگی اسلامی یکی از مهمترین ماموریت‌های نظام تعلیم و تربیت کشور است و در راس این اقدام ترویج نماز در بین نسل جوان است که در نهایت معلمان نقش مهمی در تحقق این مهم ایفا می‌کنند.

حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدنبی موسوی‌فرد در همایش پیش اجلاس سراسری نماز که امروز (۳ بهمن‌ماه) در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: مهمترین رکن فعالیت‌های تربیتی در حوزه دانش‌آموزی ترویج فرهنگ نماز بین دانش‌آموزان است زیرا نماز مجموعه تمام فضایل اخلاقی و حافظ ارزش‌های انسانی است. 

به گزارش ایسنا، وی با اشاره به رسالت معلمان در ترویج فرهنگ نماز بین دانش‌آموزان، گفت: کار تربیتی در حوزه آموزش و پرورش بدون ایفای نقش فعال معلمان ناممکن است و این معلمان هستند که باید با مشارکت فعال در انتقال آموزه‌های تربیتی گام مهمی در این راستا بردارند.

نماینده ولی فقیه در خوزستان با بیان اینکه ترویج نماز رکن برنامه‌های انسان‌سازی در جامعه است، خاطرنشان کرد: نماز نخ تسبیح اعمال نیک انسان است و بی‌شک بدون قبول فریضه نماز هیچ کدام از اعمال انسان از سوی پروردگار پذیرفته نمی‌شود.

وی گفت: ترویج سبک زندگی اسلامی یکی از مهمترین ماموریت‌های نظام تعلیم و تربیت کشور است و در راس این اقدام ترویج نماز در بین نسل جوان است که در نهایت معلمان نقش مهمی در تحقق این مهم ایفا می‌کنند.

برچسب ها: نماز
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار