معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از رسیدن 220 اثر به دبیرخانه سومین جشنواره کالاهای فرهنگی (جایزه فیروزه) خوزستان خبر داد.
کد خبر: ۱۰۲۲۰۵۳
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۳ 12 January 2022

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان،مرتضی جمشیدی با اعلام این خبر افزود: با توجه به استقبال هنرمندان در این دوره از جشنواره، زمان مهلت ارسال آثار را از 30 آذرماه به 3 هفته دیگر تغییر دادیم تا هنرمندان فرصت کافی برای ساخت و ارائه اثر داشته باشند.

وی با اشاره به بخش‌های این جشنواره تصریح کرد: امسال این جشنواره در چهار بخش نوشت افزار، اسباب بازی، عروسک و هدیای فرهنگی برگزار می‌شود و بیشترین ثبت اثر مختص به بخش هدایای فرهنگی است.

جمشیدی اضافه کرد: داوری جشنواره در چند بخش اجرا می‌شود که در بخش اول توسط مسئول دبیرخانه آثار غربالگری شده و پس از آن دبیر جشنواره مرحله داوری اولیه را انجام می‌دهد و مرحله آخر پالایش آثار، توسط داوران در چهار بخش و هر بخش سه داور از امروز 22 دی‌ماه بررسی می‌شود.

معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: امسال نسبت به سال گذشته تعداد آثار ارسالی به دبیرخانه رشد داشته و همچنین آثار از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند.

وی یادآور شد: اعلام نتایج داوری طی مراسمی در اختتامیه سومین دوره جشنواره کالاهای فرهنگی (جایزه فیروزه) در بهمن ماه برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار