حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای رییس قوه قضاییه روز پنجشنبه در بدو ورود به خوزستان در یادمان شهدای دوران دفاع مقدس اهواز حضور یافته و به شهدای دفاع مقدس ادای احترام کرد.
کد خبر: ۱۰۰۴۸۹۷
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۷ 28 October 2021

حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای رییس قوه قضاییه روز پنجشنبه در بدو ورود به خوزستان در یادمان شهدای دوران دفاع مقدس اهواز حضور یافته و به شهدای دفاع مقدس ادای احترام کرد.

محسنی اژه ای سپس از محل یادمان بازدید کرد که در این بازدید نماینده ولی فقیه در استان خوزستان، استاندار و همچنین جمعی از مقامات قضایی و اجرایی این استان رئیس قوه قضاییه را همراهی کردند.

رئیس قوه قضاییه همچنین با حضور در پادگان گلف از پادگان‌های معروف دوران هشت سال دفاع مقدس از اتاق هدایت و فرماندهی جنگ در این پادگان بازدید به عمل آورد.

حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای رییس قوه قضاییه روز پنجشنبه به خوزستان سفر کرده است تا مسائل و مشکلات قضایی این استان را از نزدیک بررسی کند. تعدادی از معاونان و مسوولان قوه قضاییه، محسنی اژه‌ای را در این سفر همراهی می‌کنند.

قرار است معاون اول قوه قضاییه و همچنین رییس دیوان عدالت اداری در مرکز استان خوزستان با مردم دیدار چهره به چهره داشته باشند.

همچنین قرار است وضعیت رسوب و ترخیص کالاهای وارداتی از طریق بندر امام خمینی (ره) با حضور دادستان کل کشور در محل این بندر مورد بررسی قرار گیرد.

رییس سازمان بازرسی کل کشور نیز در این سفر وضعیت انبارهای اموال تملیکی موجود در خوزستان را بررسی خواهد کرد و معاون نیروی انسانی قوه قضاییه نیز روند پیشرفت عملیات اجرایی شهرک قضایی واقع در کیانشهر اهواز را بررسی می‌کنند.

بر اساس این گزارش، رییس قوه قضاییه در این سفر با قضات و کارکنان دستگاه قضایی، صنعتگران و کارآفرینان، و اقشار مختلف مردم به صورت جداگانه دیدار خواهد کرد؛ همچنین بخش دیگری از سفر رییس قوه قضاییه به نشست بررسی فعالیت شرکت هفت تپه اختصاص دارد.

محسنی اژه ای در ادامه سفر خود به خوزستان در نشست شورای اداری و همچنین شورای قضایی استان حضور خواهد داشت و در انتها از طریق شبکه سیمای خوزستان با مردم صحبت می‌کند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار