مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از تصمیم این نهاد برای انتشار کتاب داستان شهادت علی لندی به چند زبان خبر داد.
کد خبر: ۱۰۰۱۵۴۸
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۸ 14 October 2021

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از تصمیم این نهاد برای انتشار کتاب داستان شهادت علی لندی به چند زبان خبر داد.

مهدی‌ علی‌اکبرزاده پنجشنبه در دیدار با خانواده شهید علی لندی اظهار داشت: علی لندی با رشادت و شجاعتی که انجام داد برای همه نوجوانان کشور به یک الگو و نمونه تبدیل شد.

وی افزود: شهادت علی لندی، یک پیام جدید از رشادت‌های کودکان و نوجوانان ایرانی برای همه دنیا مخابره کرد،در واقع رشادت این شهید عزیز نشان داد که همه کودکان و نوجوانان ما در ایران در وجودشان جرات و رشادتی نهفته است و فقط کافی است که فرصتی پیش بیاید تا آن را بروز دهند.

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از عزم جدی این نهاد برای انتشار کتاب داستان شهادت علی لندی سخن گفت و تصریح کرد: با تلاش‌ انجام شده تصمیم داریم این کتاب را به چند زبان منتشر کنیم تا دلاوری فرزندان این مرز و بوم به جهانیان نشان داده شود.

وی با تسلیت به خانواده این شهید ادامه داد : از دست دادن فرزند بسیار سخت و دشوار است اما خداوند با شهادت علی لندی با سربلندی و سرافزاری آفریده خود را از ما گرفته است.

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در ادامه سفر خود به ایذه با حضور در گلزار شهدای روستای بلوطک لندی به مقام شامخ شهید علی لندی و سایر شهدای این روستا احدای احترام کرد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار